פחחות וצבע לרכב  I  חלקי חילוף לרכב   
פחחות וצבע  בטכנולוגיה מתקדמת לכל סוגי הרכב
 

צור קשר וקבל מתנה
פחחות וצבע לרכב

פחחות וצבע לרכב

פחחות וצבע לרכב

תאונה הינו אירוע טראומטי, כולנו תקווה כי הנזק היחידי מתבטא בעבודות פחחות וצבע לרכב. היה נכון כי תדעו לנצל את היתרונות אותם אנו מעניקים.
 
 
תאונה הינו אירוע טראומטי לכולנו. זאת עובדה כואבת. כולנו תקווה כי הנזק היחידי מתבטא בעבודות פחחות וצבע לרכב. היה וברצונכם לתקן תיקוני פחחות וצבע היה נכון כי תדעו לנצל את היתרונות אותם אנו מעניקים.חשוב להפנות את הרכב למרכז השירות- למוסך פחחות וצבע שאתם מכירים וסומכים.
 
אלפי לקוחות מרוצים בעשרים השנים האחרונות שהזדקקו באזור חיפה והקריות לתיקוני פחחות וצבע ידעו כי הבחירה הנכונה היא – מוסך הפחחים של רמי קאשי וצוותו. לנו הידע והמקצועיות. אנו רואים בתיקוני פחחות וצבע מקצוע ומתייחסים אליו כאל אומנות ומשקעים את מירב הזמן הנדרש הידע והטכנולוגיה בכדי להשיב את הרכב לקדמותו.
 
במוסך הפחחים בע"מ שבמפרץ חיפה לפחחות וצבע יש תנור צבע מהחדישים ביותר הקיימים בעולם. המומחים שלנו משתמשים בחומרי עבודה ובצבעים מקוריים הטובים ביותר שקיימים. צוות המחלקה מורכב מבעלי מקצוע מנוסים, המבצעים את כל תיקוני הפחחות והצבע לרכב במהירות ובמיומנות באמצעות המכשור החדיש והמתקדם ביותר בתחום ועל פי הוראות היצרן.
 
מתברר כי למרות ניסיונן של חברות וסוכני הביטוח לשלוח את הלקוחות למוסכי ההסדר יש בדרך כלל אפשרות יעילה וחכמה יותר. לקבל שרות של מוסך פחחות וצבע מקצועי ואפילו לא לשלם יותר. מוסך פחחות צבע הפחחים בע"מ מחיפה ערוך לתת לכם מענה עבור כל סוגי תיקוני הפחחות והצבע. הצוות מתמחה בתיקון נזקי תאונות, לרבות פגיעות בפח, מרכב וצבע ברמת גימור גבוהה.
 
בנוסף אנו מעניקים את שרותי הפחחות הצביעה לשימור וחידוש של אוטובוסים ורכבי הסעה, כולל חלקי חילוף, שיקום רכבים ואופנועים עתיקים, שילוט וצביעה תעשייתית ועוד. בכל תחום ומחלקה אנו מחויבים לשירות המקצועי ברמה הגבוהה ביותר, לצד מהימנות ואדיבות. אנו גאים לציין כי המקצוע שלנו הוא – פחחות וצבע לרכב. מנהל המחלקה והצוות מתמחה בתיקון ושיקום נזקי פח, מרכב וצבע. השילוב של חומרים וצבעים באיכות גבוהה ידע ומקצועיות מאפשרים לנול תקן את רכבך בצורה הטובה והמדויקת ביותר.
 
לצערנו קורות תאונות קשות וקלות, והנכס היקר שלך ניפגע. תן לאנשים שאתה מכיר וסומך עליהם להחליט עבורך. אל תיתן לאחרים לא לחברת הביטוח ולא לסוכן הביטוח לקבל החלטה חשובה זו, התייעצות עם רמי קאשי יכולה לחסוך לך הרבה כסף וכאב לב! רמי ייתן לך ייעוץ ראשוני וילווה אותך לאורך כל תהליך ההתלבטות לגבי הדרך הכי נכונה לבצע את תיקוני הפחחות והצבע לרכבך.  
מוסך הפחחים בחיפה
רח' חלוצי התעשייה 64 חיפה,   טלפון: 04-8417554,   פקס: 04-8494820,   נייד: 052-5064455,   דוא"ל: pahahim@netvision.net.il צור קשר
פחחות וצבע לרכב    |    אוטובוסים, רכבי הסעה ומשאיות    |  חלקי חילוף    |    שיקום רכבים ואופנועים עתיקים   |   צביעה תעשייתית לשילוט
עמוד הבית   |   אודות     |   היתרונות שלנו   |   למה לא מוסכי הסדר   |   המחלקות שלנו   |   לקוחות ממליצים   |   מראה עיניים